20.07.2016 | 09:37
Як вибрати вхідні двері – критерії вдалого придбання

Фото

Перше враження про людину формує її зовнішній вигляд. У вічі впадає все – від зачіски до сумочки. Уперше ступаючи на поріг незнайомого дому, ми підсвідомо оцінюємо кожну дрібничку, теж намагаючись уявити, наскільки хазяйновиті люди живуть у ньому. Що відразу ж привертає погляд? Безперечно, вхідні двері. Розхитаний замок, місцями відклеєні елементи декору, добре помітні щілини завтовшки в палець назавжди сформують негативне враження про господарів будинку. До того ж це неабияка небезпека. Така споруда не захистить від злочинця. Як вибрати вхідні двері, щоб вони стали нездоланною перешкодою для непроханих гостей та справжньою гордістю господарів будинку? Відповідь єдина – прислухатись до порад фахівців.

Як правильно вибрати вхідні двері на українському ринку

Салон «Альберо», який продає високоякісну продукцію в онлайн-режимі, є офіційним представником багатьох відомих торговельних марок. У Західній Україні особливо популярні вироби фабрики “Берислав”. Саме в салоні «Альберо» можна вибрати вхідні двері високої якості відомої торговельної марки та купити їх за найпривабливішою ціною. Популярні в Україні вироби відповідають таким вимогам:

  • висока міцність, надійність конструкції;
  • практичність у використанні;
  • ізоляційні властивості забезпечуються використанням жорсткої мінеральної вати для заповнення простору між листами сталі;
  • легкість у догляді;
  • довговічність;
  • високі декоративні властивості, ексклюзивний дизайн – представники салону «Альберо» допоможуть обрати вхідні двері з врахуванням вашого смаку та особливостей оздоблення оселі;
  • доступна ціна.

Природні матеріали, зокрема дерево, високо ціняться за притаманну їм красу. Та щодо надійності і практичності у використанні перевага віддається металу. Хоча фахівці винайшли оптимальний варіант, який дозволить підібрати вхідні двері в будинок на всякий смак і гаманець. У салоні «Альберо» можна купити шпоновані, ламіновані, а також оброблені панелями з МДФ чи натурального масиву моделі. Передбачена також комплектація виробів деталями, які в цілому підвищують захист конструкції. Фахівці підкажуть вам, як вибрати вхідні двері, оснащені додатковими марганцевими чи механічними пластинами, протизнімними штирями чи антизрізами. Такі елементи зроблять конструкції більш надійними, захищаючи замки від пошкоджень.