Зображення

У салоні Альберо та магазинах Лео кераміка акція - Дерево знижок! Зірви новорічну знижку до -20% на весь асортимент дверей та підлоги!

Зображення

Купуйте ламінат зі знижкою 15% та гарантовано отримуйте підкладку до ламінату у подарунок!

Зображення

В магазинах Альберо м.Львів та Лео Кераміка м.Львів проходить супер акція - зірви свою знижку НА ВСЕ до -20%!

Зображення

У салоні дверей та підлогового покриття АЛЬБЕРО супер акція - продаж дверей Папа Карло БЕЗ НАЦІНКИ!!!!

Зображення

Більше десяти моделей з виставки за супер ціною!!!

Зображення

у салоні Альберо та магазинах Лео кераміка діє акція: Купуй двері та отримуй знижку 15% на всю підлогу! Акція діє: 1.05-30.06.2017 р.

Зображення

Щоб створити атмосферу комфорту та затишку в своєму помешканні, не обов’язково витрачати великі кошти. Серед безлічі варіантів покриття для підлоги ламінат – один із найоптимальніших варіантів

Зображення

Серед безлічі варіантів покриття для підлоги багато людей віддає перевагу паркетній дошці. Такий варіант оздоблення – це поєднані в оптимальному співвідношенні натуральність дерева та практичність ламіната.

Зображення

Перше враження про людину формує її зовнішній вигляд. У вічі впадає все – від зачіски до сумочки. Уперше ступаючи на поріг незнайомого дому, ми підсвідомо оцінюємо кожну дрібничку, теж намагаючись уявити, наскільки хазяйновиті люди живуть у ньому.

Зображення

Відомо, що інтер’єр та затишок в оселі створюють деталі. Правильне розподілення простору на зони – це лише перший крок до створення комфортного для проживання дому. Далі черга за матеріалами для оздоблення внутрішніх приміщень

Зображення

Тільки у червні знижки -20% на кращі колекції ламінату у салонах Альберо!

Зображення

Магазин Альберо у Львові безумовно, здивує своїх клієнтів широким асортиментом дверей та покриття для підлоги: міжкімнатні та вхідні двері, фурнітура, вироби з ма­сиву дошки, ламінат, паркетна дошка, художній паркет, меблі, сходи.