КОЛЕКЦІЇ

Міжкімнатні двері Secret Doors

Компанія «SecretDoors» зайняла окремий напрямок у дверній справі, на базі одного з кращих виробництв в Україні «Двері та меблі від Євгена Ткаченко», заснованна у 1997 роцi. Компанія обрала нішу раніше не відомих для Українського споживача дверних конструкцій, дверей і дверних систем без лиштви. «SecretDoors» обрали для себе найбільш складний, але найвірніший шлях - самостійне проектування і виробництво як дверних полотен, так і коробок прихованого монтажу. З моменту заснування компанія стала лідером у виробництві дверей і систем прихованого монтажу в Україні і до сьогоднішнього дня займає цю позицію. Компанія постійно вдосконалюється і проектує унікальні для даної галузі рішення, такі як системи монтажу і регулювання прихованих коробів, новітні системи кріплень стінових панелей і тд.

Компанія виробляє кілька типів прихованих дверних коробів, супутню продукцію, таку як прихований плінтус або системи монтажу коробів у дверний отвір, надає повний спектр послуг від виробництва до монтажу прихованих дверних систем. Коробки «SecretDoors» адаптовані під стандарти будівництва СНД і Європи. Якщо Вам необхідні двері нестандартних розмірів -  «SecretDoors» зробить їх під замовлення. Фабрика виконує оздоблення дверей усіма сучасними матеріалами, такими як шкіра або кам'яний шпон. Надійність виробів перевірена часом, а якість - позитивними відгуками клієнтів «SecretDoors».

«SecretDoors» налагодили повний цикл виробництва продукції і запатентували свою технологію. Постійна робота над автоматизацією виробництва дала свої результати. Приховані двері стандартних розмірів можуть виготовити протягом декількох днів.  «SecretDoors» виконує професійний монтаж власних виробів.  «SecretDoors» впевнені в тій продукції, яку виробляють, тому дають гарантію 2 роки на двері з прихованою луткою.

Кожен матеріал, який використовується - ретельно підбирається, адже якість готового виробу, це головний пріоритет «SecretDoors». Вся фурнітура, комплектуючі, матеріали для оздоблення тестуються на виробництві та відбираються найкращі з них. «SecretDoors» використовує вологостійкі матеріали для виробництва дверей, що вигідно відрізняє їх від конкурентів. «SecretDoors»  використовуємо Італійську фурнітуру, Австрійський ущільнювач, фарбувальні матеріали тільки Європейського виробництва, що робить їх продукцію не тільки красивою, але і довговічною.

Технологічна оснащеність виробництва дозволяє втілити в життя будь-які Ваші побажання. Двері нестандартного розміру, двері до стелі без верхньої перемички, обробка стін аналогічна дверям, вишукані і незвичайні види оздоблення, такі як шкіра або кам'яний шпон - все це можуть реалізувати. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, швидка і точна система зворотного зв'язку максимально задовольняють Ваші запити.

Компанія «SecretDoors» заснована на виробничо-технічній базі фабрики «Євген Ткаченко Двері і Меблі» лідера України з виробництва дверей і меблів преміум класу. Фабрика заснована в 1997 році і за майже двадцятирічну історію накопичила величезний досвід в дверній справі, яка відобразилася на продукції прихованого монтажу. Персонал «SecretDoors» постійно удосконалює свої навички і проходить навчання новим технологіям за кордоном. Технічна база підприємства постійно оновлюється, поповнюючись новітніми одиницями техніки і унікальними розробками фахівців.

Дзеркало

Скло

Шпон

ВГОРУ