КОЛЕКЦІЇ

Міжкімнатні двері БРАМА

Психологи стверджують, що, відчиняючи двері,  людина  сподівається потрапити в комфортне, затишне середовище.

Саме тому компанія «БРАМА» намагається створити двері, які стануть невід’ємною частиною Вашого затишного інтер’єру! Понад 10 років діяльності, потужний виробничий комплекс – один з найбільших у Східній Європі, та високі стандарти якості перетворили компанію «БРАМА» на лідера із виготовлення міжкімнатних дверей.

Що це означає для клієнтів? Вражаючий вибір найрізноманітніших зразків продукції, цікавий дизайн, надійність та довговічність в експлуатації. І розумні ціни завдяки продуманій маркетинговій політиці.

Ці переваги вже оцінили тисячі клієнтів, обираючи міжкімнатні двері «БРАМА» - двері, що додають родзинки Вашому інтер’єру!

У чому секрет якісних міжкімнатних дверей? У виробництві.

Ламіновані, шпоновані міжкімнатні двері компанії «БРАМА», з якісною фурнітурою італійських та польських виробників, стають окрасою приміщень. Естетичний вигляд, надійність, якість обробки, екологічні матеріали, професійний підхід та увага до деталей -  все це є пріоритетами у виробничому процесі компанії «БРАМА».

Масштаби виробничих приміщень вражають розмірами та завбачливо розрахованим використанням ефективного простору. Територія виробничих приміщень становить близько 30 тисяч квадратних метрів.  Модернізація виробничих ліній та інноваційне обладнання забезпечують виготовлення широкого асортименту дверних конструкцій найсучасніших моделей та дотримання найвищих стандартів якості.

  • Понад 100 тисяч дверних полотен у місяць.
  • Постійне оновлення колекцій дверей.
  • Інновації  для постійного розвитку та вдосконалення.
  • Це те, над чим фабрика «БРАМА» працює щодня.
ВГОРУ