КОЛЕКЦІЇ

Фурнітура ORO & ORO

ORO & ORO - виробник декоративної фурнітури для дверей і меблів. Оригінальний італійський дизайн дверних ручок ORO & ORO незмінно привертає увагу своєю вишуканістю і гламуром. Ви можете прикрасити цими ручками двері наймодніших колекцій, поєднувати їх з цікавими дерев'яними текстурами.

ORO & ORO - це насамперед розкішний дизайн. Компанія в своїх виробах прагне викликати у покупців асоціацію з розкішшю.
Напис luxury design (розкішний дизайн) на упаковках ручок є візитною карткою ORO & ORO. Всі ручки c елементами Сваровські окремо упаковані в спеціальні чорні оксамитові мішечки з логотипом ORO & ORO. Особливістю компанії ORO & ORO (ORO з італійської означає "золото") є те, що у виробах з покриттям GOLD використовується виключно золото 24 карат (999 проба). Завдяки цьому колір покриття GOLD відповідає кольору 100% золотого сплаву. На упаковках ручок з таким покриттям є відповідний знак «24К GOLD».

У спеціальних колекціях ORO & ORO представлені моделі, що відповідають вимогам як сучасних, так і класичних інтер'єрів. Це і ефектні моделі TIGER LINE і GLASS LINE з вставками зі скла, і спеціальний випуск серій PRESTIGE та STILISH GREY, моделі SWAROVSKI LINE з бездоганною краси кристалами і елегантні класичні моделі MILANO LINE.
Гордістю марки ORO & ORO є ручки з кристалами SWAROVSKI. Справжність кристалів Swarovski на ручках ORO & ORO підтверджується сертифікатами. В інших моделях ручок використовуються художнє скло, поліровані гладкі поверхні. Форми ручок елегантні і ергономічно зручні для руки, а кольори обробки відображають останні тенденції моди: золото 24карата, блискучий хром, антична мідь, бронза.  ORO & ORO - це яскрава фурнітура для інтер'єрів сучасного міста. 

Відомий своєю якістю австралійський цинковий сплав. Ручки з такого сплаву позбавлені мікротріщин, що забезпечує максимальну високу якість фінішних етапів обробки - полірування й гальваніки.

І головне: будучи сучасними у всьому - ORO & ORO - дуже демократична марка, що робить високу моду доступною за ціною.

Матеріал: цинковий сплав.
Покриття: гальванічне багатошарове покриття
Призначення: вхідні та міжкімнатні двері.
Гарантія: 5 років.
Сертифікат: SWAROVSKI elements.

Special Edition 2015

Knobs

Special Line Swarovski

Milano Line

Накладки

ВГОРУ