КОЛЕКЦІЇ

Художній паркет Альберо,колекція  Паркет з фаскою

Паркет з фаскою

Паркет із фаскою: оригінальне покриття для втілення сміливих ремонтних ідей

Більшість людей, вибираючи покриття для підлоги, віддає перевагу екологічно чистим та практичним матеріалам. Паркет - один із найбільш вдалих виробів у цьому значенні. Великий вибір фактур та відтінків цього оздоблювального матеріалу надає можливість кожному обрати ідеальний варіант покриття для підлоги. Паркет із фаскою — доволі цікавий варіант, за допомогою якого можна досягнути оригінального ефекту в інтер’єрі будь-якого приміщення. Просторі зали, маленькі затишні кімнатки стануть елегантними та вишуканими завдяки такому оздоблювальному матеріалу. Фаска — це скошені з лицевої сторони краї паркету. Вона відіграє декоративну роль, створюючи ефект масивності підлоги. Елементи художнього паркету з фаскою виділяються за контуром, що на завершальному етапі ремонту (коли весь візерунок правильно скомпонований) візуально збільшує покриття, акцентуючи увагу на орнаменті.

Паркет із фаскою: основні особливості та переваги

Щоб купити якісні оздоблювальні матеріали за доступною ціною, не обов’язково виходити з дому. Завітавши в інтернет-магазин «Альберо», ви зможете знайти і замовити фірмовий художній паркет із фаскою з доставкою у Львові та в будь-яке інше місто України (Київ, Вінниця, Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк тощо). Таке покриття для підлоги характеризується великою кількістю переваг, а саме:

  • оригінальний декоративний ефект. Паркет із фаскою надає підлозі максимально природного вигляду. Він має властивість візуально збільшувати приміщення;
  • при певних температурних коливаннях, підвищеному рівні вологості або певних особливостях укладки можуть утворюватися щілини між елементами звичайного паркету. А оздоблювальний матеріал із фасками за таких умов матиме більш охайний вигляд, не утворюватиме видимих дефектів;
  • доглядати за цим покриттям дуже просто. Адже сам зріз не настільки глибокий, щоб у ньому накопичувався пил та бруд;
  • з технічного погляду паркет із фаскою досить добре укладається на поверхню, яка не є ідеально рівною.

Наш салон пропонує виключно якісні фірмові оздоблювальні матеріали. Ми без посередників співпрацюємо з відомими виробниками паркету із фаскою. Таким чином наша компанія створює найбільш сприятливі умови для шопінгу, гарантуючи оптимальне співвідношення вартості та якості продукції.

ВГОРУ