КОЛЕКЦІЇ

Художній паркет Альберо,колекція  Геометричний паркет

Геометричний паркет

Геометричний паркет

Геометричний паркет – ефектна окраса для вашого дому

Правильний вибір підлогового покриття має вирішальне значення для комфортного проживання. Велику популярність паркет має завдяки своїм високим якісним і естетичним характеристикам. Однак не завжди його зовнішній вигляд задовольняє споживачів із вишуканим смаком. Якщо ви хочете зробити свій дім по-справжньому ексклюзивним, зверніть увагу на геометричний паркет. Це композиція, фрагменти якої утворюють складні мозаїчні та орнаментальні малюнки. Укладаються вони за допомогою різних порід деревини, як традиційних, так і екзотичних. Різноманіття відтінків та текстур геометричного паркету дозволяє створювати необмежений спектр моделей, які відповідають сучасному дизайну і модним інтер’єрним тенденціям. Геометричний паркет вже став ознакою смаку і статусу, адже має свою унікальну історію і зміст.

Великий вибір геометричного паркету для найсміливіших ідей

Такий вид підлогового покриття - один із найсучасніших варіантів, перевагою якого є широкі стилістичні можливості для утворення будь-якого малюнка. Він складається з окремо виготовлених деталей, які приклеюються на гнучку плівкову основу або фанеру і поставляються на об’єкт, де їх і укладають. Геометричний паркет може бути представлений у вигляді:

  • модулів, тобто квадратних щитів, які з’єднуються між собою за замочною системою “шип-паз”. Їхні розміри можуть відрізнятися залежно від конкретного дизайну підлоги;
  • розеток, виготовлених із різних порід деревини. Їхнє число залежить від складності малюнка. Найчастіше цей тип геометричного паркету буває виконаний у вигляді художнього орнаменту. Це найкраще рішення для підлогового покриття в просторих приміщеннях, зокрема в холі або вітальні;
  • бордюрів, які застосовуються як самостійні декоративні елементи, а також у поєднанні з модулями чи розетками. Вони відтіняють красу базового малюнка підлоги і зонують покриття. Можуть мати вигляд геометричного орнаменту.

Купити геометричний паркет за доступною ціною можна в салоні дверей і підлоги “Альберо”. На сайті представлений великий вибір елементів, виконаних із різних порід дерева. Дуб, ясен, клен, мербау – ви зможете замовити такий паркет, який дозволить створити розкішний художній малюнок із незвичайним геометричним орнаментом. Доставка геометричного паркету здійснюється зі Львова в Київ, Вінницю, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк та інші міста України.

ВГОРУ