КОЛЕКЦІЇ

Ламінат Kaindl

Ламінат Kaindl - це більше ста десяти років історії, безперервного вдосконалення технологій обробки натурального дерева, що зберігають його природну структуру, екологічність і природну красу на довгі роки. Потужна сучасна корпорація, яка сьогодні користується заслуженим визнанням у Австрії та інших країнах Європи, виросла з маленької лісопилки в містечку Вальс-Зіценгейм, що знаходиться у федеральних землях Зальцбурга. Ще в далекому дев'ятнадцятому столітті засновники компанії прагнули до головного - задоволенню потреб своїх клієнтів і найвищим стандартам якості. У двадцятому столітті, освоюючи технології виробництва нових покриттів для підлоги на основі композиту з деревинно-стружкових плит і плівкових матеріалів, фахівці розробили власний унікальний ламінат Kaindl, який відповідає всім вимогам споживача . Передові досягнення науки та індустрії дозволили насолоджуватися ефектом вишуканих паркетів не тільки еліті суспільства, а й кожному, хто цінує красу і затишок власного будинку.

Продукція Kaindl - нове слово в світі ламінованих підлогових покриттів.

Підлоги концерну Kaindl вже не одне десятиліття займають лідируюче положення на ринку твердих підлогових покриттів в Європі та світі. Обсяг виробленої продукції неухильно зростає, і марка Kaindl завойовує своє місце на нових і нових територіях по всьому світу. Сьогодні ламінат і техномасса Kaindl з успіхом реалізуються на ринках США, Канади, Європи, країнах Південної Америки та СНД. Загальна кількість випущених декорів перевищує тисячі найменувань.

Концерн Kaindl випускає тільки високоякісну і надійну продукцію і, на сьогоднішній день, все підлогові покриття Kaindl є екологічно чистими та з мінімальним вмістом формальдегідів. Для виробництва таких підлогових покриттів, завод використовує лише альпійську деревину, оброблену особливим чином і можна з упевненістю говорити про те, що ламінат Kaindl - це 100 % натуральний продукт, який на 98 % складається з натуральної альпійської ялини.

Особливості та конкурентні переваги ламінату Kaindl :
Висока щільність HDF плити: всі колекції ламінованого паркету мають високу щільність HDF плити: 950 кг на м3, що робить його максимально ударостійким і водостійким .
Водостійкість: надзвичайно низький коефіцієнт водопоглинання продукції Kaindl робить можливим її використання у всіх проблемних зонах житлових приміщень: кухні, вітальні, холи -  без боязні розбухання при контакті з водою.
Екологічність: низький рівень вмісту формальдегідів (менше ніж у натуральному дереві). Гарантія 30 років: технічна лабораторія заводу щодня контролює якість своєї продукції, що дозволяє гарантувати покупцеві безпрецедентно високу гарантію на 32 клас - 30 років! Таку гарантію на ламінат 32 класу не дає жоден інший виробник ламінованого паркету в Європі.
Ламінат Kaindl був визнаний кращим в Європі в 2009 році за результатами опитування незалежного аналітичного агентства Lawrence Marketing Analitics в категорії Design Trends XXI . Наша компанія ось вже багато років здійснює продаж ламінату Kaindl і, за відгуками наших покупців, ми з упевненістю можемо заявити що ламінат Kaindl явлється одним з найбільш якісних підлогових покриттів в своєму класі.

Classic Touch 8.0 Premium Plank

Natural Touch 10.0 Premium Plank

Natural Touch 10.0 Narrow plank

Natural Touch 10.0 Magnum plank

Natural Touch 8.0 Wide plank

Natural Touch 8.0 Standard plank

Classic Touch 10.0 Long plank

Classic Touch 8.0 Wide plank

Classic Touch 8.0 Standard plank

FishBone

ВГОРУ