КОЛЕКЦІЇ

Міжкімнатні двері Proks

На сьогоднішній день компанія Proks - провідний виробник дверей, вікон, меблів, підлоги, сходів, вітражів, плінтусів і багато інших елементів декору з цінних порід дерева на вітчизняному ринку. Головна цінність компанії - покупець, його вимоги і бажання. Тому, дизайн продукції заснований на ретельному вивченні смаків і переваг споживача. Двері, меблі та підлога від компанії Proks створені, щоб прикрашати інтер'єр і приносити комфорт. Для виробництва продукції Proks використовуються тільки високоякісні матеріали провідних світових фірм, що гарантує надійність, якість і безпеку продукції. Поєднання нових технологій з багаторічним досвідом роботи дозволяє створювати унікальні шедеври, які підкреслять красу інтер'єру і принесуть затишок в будинок. Двері, меблі, підлога, сходи, вітражі Proks - це унікальний дизайн, втілений в життя командою професіоналів за допомогою сучасного обладнання для того, щоб покупці змогли відчути всі переваги дверей найкращої якості.

Proks

Міжкімнатні двері Proks

Міжкімнатні двері Proks від “Альберо” - офіційного дилера

Окрім свого функціонального призначення, міжкімнатні двері виконують також роль акценту в створенні затишку та комфорту в інтер’єрі квартири чи офісу. Поєднання краси та витонченого стилю з такими характеристиками, як надійність та тривалий термін служби, – ось, що прагне отримати без перебільшення кожен замовник. Спеціалізований магазин-салон «Альберо», який також є офіційним дилером усіх торговельних марок, представлених у каталозі, з гордістю представляє міжкімнатні двері Proks у різному виконанні. У нас є як вироби серійного виконання, так і ексклюзивна продукція, яка пропонується для продажу лише у декількох екземплярах. Також можна замовити міжкімнатні двері з власним дизайном та нестандартними розмірами. Кожен покупець обирає виріб відповідно до власного смаку, але будь-яка продукція відомого бренду гарантуватиме також надійність та високу якість.

Міжкімнатні двері Proks: основні переваги виробу

Якісні вироби відрізняє не лише досконале виконання, а й наявність великої кількості інших позитивних характеристик. Міжкімнатні двері Proks мають багато переваг, а саме:

  • асортимент продукції в салоні «Альберо» представлений у більш ніж 30 серійних колекціях, кожна з яких передбачає можливість вибору відтінку тонування – до 20 варіантів;
  • висока якість виконання – полотно дверей ідеально підходить до коробки з ущільнювачем. Точність замірів гарантує найвдаліший монтаж виробів в отвори будь-якої конфігурації;
  • якісні та міцні деталі кріплення. Для виготовлення міжкімнатних дверей Proks використовується італійська фурнітура, яка не лише відрізняється надійністю, але й здатна чудово доповнювати дизайнерську ідею;
  • широкий вибір виробів, які мають різну ціну, задовольнить будь-який гаманець;
  • можливість вдалого поєднання стилістики дверей з іншими елементами інтер’єру, такими як сходи, підлогове покриття тощо.

Салон «Альберо» реалізує високоякісний товар на всій території України. Купити ексклюзивну продукцію – міжкімнатні двері Proks – можна в Чернівцях, Луцьку, Вінниці, Києві, Івано-Франківську, Львові та інших містах. Організуємо оперативну доставку товарів у будь-який куточок України. Звертайтеся за вказаними на сайті магазину телефонами, щоб отримати професійну консультацію щодо вибору продукції та інших питань.

ВГОРУ